poniedziałek, 8 lipca 2013

poniedziałek, 8 lipca (s. 1)

Miło mi ogłosić, że osobą, która otrzyma ode mnie kwiatową niespodziankę, tj. 27% bon zniżkowy na usługi florystyczne w pracowni Flower Power, jest... Asia Zareba! Gratuluję! Asiu, proszę zgłoś się do mnie via e-mail. Tym samym kończymy nasz florystyczny tydzień. Wszystkim, którzy do mnie napisali w sprawie "bukietu", serdecznie dziękuję!

A teraz kolejna kwestia. Mianowicie dziś właśnie swą premierę ma internetowy magazyn ślubny Bridelle Style (znacie już zapewne - także ode mnie - blog Bridelle). Cały dzień czekałam, by w końcu się pojawił, i żebym mogła coś o nim napisać, a tu nadal nic! Jestem rozczarowana, choć domyślam się, że winę ponoszą problemy techniczne.

A ponieważ jestem perfekcjonistką oraz wszystko w moim życiu jest zaplanowane, nawet spontaniczność (kiedyś było jej więcej, teraz - jak można się domyślić z trybu życia, który prowadzi młoda matka - mniej), nie wyobrażam sobie zająć się innymi tematami. A więc będę czekać aż pojawi się Bridelle Style i wtedy zamieszczę wpis poniedziałkowy, choćby to miało być we wtorek!

Wytrzymacie?


2 komentarze:

  1. Ah cuż za cudowna wiadomość! Rozpromieniłaś mój dzień. Dziękuję!

    OdpowiedzUsuń