poniedziałek, 18 listopada 2013

wybieramy sukienkę cz. 3


Podsumujmy na początek trzy sukienki z ubiegłego tygodnia. Jak pamiętamy, były to kombinacje na temat mojej ukochanej koronki! Najwięcej lajków zebrała suknia A, a najwięcej komentarzy - B. Do końca sondy jeszcze daleko (jesteśmy właśnie w jednej trzeciej drogi) - ciekawe, jak koronki uplasują w ostatecznym wyniku?

A
źródło

B
źródło

C
źródło


A jeśli mowa o sukienkach, to dwie z moich stałych czytelniczek pochwaliły mi się dzisiaj swoimi zdobyczami, więc i ja chcę się pochwalić! Suknie oczywiście nie biorą udziału w sondzie, bo wiadomo, że dla swoich właścicielek są NAJPIĘKNIEJSZE! A przy okazji polecam poradnik o wyborze sukni na blogu love my dress. Podpisuję się pod nim w stu procentach!

A
źródło

B
źródło


2 komentarze:

 1. Osobiście uważam, że koronki to must have :) Sama na ślubie zdecydowałam się na bardzo skromną wersję sukni, i troszkę żaluję, że zabrakło koronek. Myślę, że ważne są dwa elementy: 1. figura, tak aby suknia podkreślała nasze zalety, a nie eksponowała wady oraz 2. miejsce ślubu, ponieważ jeśli ceremonia odbywa się w małym i skromnym kościele, suknia nie powinna być zbyt szykowna. Ale wszystkie 3 modele są przepiękne!
  Pozdrawiam, Ania (kreatywnyslub.com)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale były jakieś problemy ze strony bloggera w związku z dodawaniem komentarzy. Zgadzam się oczywiście co do dwóch wspomnianych przez Ciebie Aniu elementów! Co sadzisz na temat moich 27 sposobów wykorzystania koronki? Może byś coś dodała? http://27sukienek.blogspot.com/2013/09/27-pomysow-na-wykorzystanie-koronki.html

   Usuń