sobota, 8 marca 2014

Urodzinowe wydanie bloga 27 sukienek!

Kochani!

Nadszedł ten dzień! Dokładnie 8 marca - rok temu - zainicjowałam działalność bloga 27 sukienek (zobacz TU)! Z tej okazji zgodnie z zapowiedzią wraz z ekipą zaprzyjaźnionych fachowców przygotowałam dla Was urodzinową sesję zdjęciową "Królewna Śnieżka". Znajduje się ona w specjalnym wydaniu bloga, które możecie zobaczyć klikając na poniższe zdjęcie. 

Kliknij na zdjęcie, by zobaczyć całą sesję!

Dla lepszego efektu (niestety - ograniczenia techniczne!) polecam ściągnąć plik na dysk, najlepiej poprzez ten link: URODZINOWE WYDANIE BLOGA 27 SUKIENEK.

Ale to nie koniec niespodzianek. Zapewne zauważyliście, że blog pojawił się w całkiem nowej szacie graficznej. Mam nadzieję, że Wam się podoba! Wzięłam pod uwagę wszystkie Wasze sugestie, które docierały do mnie przez ostatni rok, i oto jest - nowa odsłona bloga! Dziękuję za wszystkie opinie!

Na zakończenie trzecia bardzo ważna kwestia. Na facebooku ogłosiłam, że każdy kto dołączy do urodzinowego wydarzenia, ma szansę otrzymać kolczyki "27 sukienek. Limited edition". Nie jest to konkurs, więc nie ma żadnego regulaminu, ale obiecuję Wam, że losowanie odbędzie się zgodnie z prawem i nie będzie żadnego oszukiwania! Wieczorem na facebooku objawię nazwisko szczęśliwca!

made by: Magdalena Buczkowska

Czekam na Wasze komentarze i życzę wszystkiego najpiękniejszego z okazji Dnia Kobiet!

7 komentarzy:

 1. Wow, jak ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie. I nawet mi, zwolenniczce białego tła, podobają się Twoje wzory :)
  Kolejnych udanych lat :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to super, bardzo się cieszę :) Białego też trochę jest, więc może dlatego :) A jak sesja?

   Usuń
 3. Przepiękna, klimatyczna sesja!
  Właściwie wróciła mi nadzieja, że można w takie zainwestować nawet po ślubie! Zawsze marzyłam o zimowej sesji, a ślub odbył się latem - jak widzę nic straconego! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ skąd :-) Teraz sesje można robić przed, w trakcie i po - i można nawet co roku (byłaby niezła pamiątka!!!)

   Usuń