sobota, 27 kwietnia 2013

27 pomysłów na prezenty dla rodziców

Dziś sobota! Dzień ślubów! A przy tym 27 dzień miesiąca! Wszystkim nowożeńcom najlepsze życzenia!

Dużo pytań krąży wokół tematu podziękowań rodzicom, więc postanowiłam dziś zająć się właśnie tym. Co można podarować rodzicom w ramach podziękowania im za dotychczasowe życie i pomoc przy organizacji ślubu? Czy koniecznie musi odbywać się to na oczach wszystkich przy wtórze piosenki "Cudownych rodziców mam"? I czy koniecznie trzeba im podarować "coś" konkretnego namacalnego i fizykalnego?

Po pierwsze, to ma być coś osobistego, coś, co pokaże Rodzicom, że ich znacie i Wam na nich zależy, oraz że faktycznie jesteście im wdzięczni (więc odpadają jakieś oficjalne kosze z alkoholem, proszę Was!) Po drugie, to musi być coś dostosowanego do sytuacji. Jeśli Wasi rodzice się rozeszli, albo któreś z Was straciło jednego z rodziców, raczej niezręcznie i niekoniecznie miło jest prosić wszystkich na środek i tańczyć z nimi w kółeczku. Po trzecie wreszcie, pamiętajcie, że nic na siłę. Niech te podziękowania wypływają z Waszego serca, a nie z przymusu.

A oto: 27 pomysłów na prezenty dla rodziców (s. 1).

2 komentarze:

  1. Polecam serdecznie bukiet z kwiatów z czekoladowych drażetek. Firma VivaFiori (www.vivafiori.pl) robi kosze ze słodkimi kwiatami specjalnie na zamówienie klienta, dlatego każdy kosz czy bukiet są niepowtarzalne. Zamiast kupować kwiaty, które zwiędną lepiej kupić te co można w ostateczności zjeść ;) polecam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja swoim rodzicom w podziękowaniu kupiłem rundkę szybkim samochodem. Oni je uwielbiają. Jak byłem mały, to zawsze patrzyłam na nich ze zdzwieniem jak podziwiają takie samochody. Byli bardzo szczęśliwi.

    OdpowiedzUsuń