poniedziałek, 3 lutego 2014

wybieramy sukienkę cz. 10


Nadszedł wielki dzień! Przez ostatni tydzień głosowaliśmy na najpiękniejszą z trzech sukni Elizabeth Passion (więcej szczegółów TU). Zdania były naprawdę podzielone, jednak największym powodzeniem cieszyły się dwie suknie: B i C . 

 B
źródło

C
źródło

Ze względu na politykę konkursową musiałam usunąć dwa komentarze i w związku z tym mamy najprawdziwszy remis! Dziewięć głosów na suknię B i dziewięć głosów na suknię C! A zatem przechodzimy do drugiego etapu: dogrywki! Przechodzą do niego te osoby, które głosowały na ww. dwie suknie (czyli aż osiemnaście osób!). 

Co trzeba zrobić? Już mówię. W komentarzu pod tym artykułem na facebooku (gdyż tam odbywa się od początku nasza sonda) należy przekonać mnie (i czytelników), dlaczego to właśnie TA suknia ma wygrać. Najciekawszy komentarz wskaże zarówno zwycięską suknię, jak i osobę, która ma otrzymać na nią zniżkę!

Czekam na Wasze komentarze przez następny tydzień do niedzieli (9 lutego), a w poniedziałek Ostateczne Rozwiązanie naszej dwudziestosiedmiosukienkowej sondy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz