poniedziałek, 11 marca 2013

poniedziałek 11 marca

Pewnie większość z Was męczy się teraz w pracy (albo w szkole bądź na uczelni) i narzeka na to, że tydzień się dopiero zaczyna a nie kończy. Stąd idea wpisów poniedziałkowych - aby osłodzić choć na chwilę ten „nieprzyjemny dzień” (ale to przecież tylko umowne, bo po co od razu się źle nastawiać?). 

Będziemy tu analizować to, co mówi się o ślubach na portalach kobiecych, blogach ślubnych, czy po prostu w tak zwanym „wielkim świecie”. Ale nie będzie chodziło nam jedynie o ploteczki, bo to przecież takie płytkie i głupie, tylko o zebranie potrzebnych informacji, które nam się przydadzą w naszych ślubnych przygotowaniach. 

Na przykład weźmy taki magazyn ślubny, który nazywa się takoż właśnie (Magazyn Ślubny). W marcu pojawił się nowy numer, w którym znajdziemy między innymi informacje o Targach w Poznaniu, prawach autorskich na weselu czy o ślubie wyznaniowym. Trzeba przyznać, że piszą ciekawie i nie tak całkiem, całkiem konwencjonalnie, jak to się zwykło o ślubie pisać (ale bez przesady, szczególnej awangardy też tu nie znajdziemy). Życzę słodkiego poniedziałku! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz