poniedziałek, 13 stycznia 2014

wybieramy sukienkę cz. 6

Zacznę od przywołania konkursu ogłoszonego przez Decoris Wedding Collection, w którym wygrać można suknię ślubną - tę, którą widzicie powyżej. Takie konkursy zdarzają się na różnych portalach co jakiś czas, więc uważnie śledźcie, co w trawie piszczy (nie o wszystkim będę informować, tak dobrze to nie ma!) Tym razem wystarczy napisać, dlaczego chce się wygrać, i swoją argumentacją przekonać jury. Zatem powodzenia!

A teraz wracam do naszej ankiety. Generalnie ostatnio sondy na suknie, bukiety, zdjęcia ślubne i kto wie co jeszcze możemy znaleźć praktycznie na każdym portalu - to ze względu na koniec sezonu i początek nowego. Ale u nas trochę wspak, bo sonda już trwa i trwa... Czeka na styczniową dwudziestkosiódemkę, by zostać rozwiązaną, więc już nie tak długo do końca. No i spodziewajcie się wtedy czegoś!

W ubiegłym tygodniu największą popularnością cieszyła się zwycięska suknia na blogu Love my dress (tutaj suknia A). Jak zauważyliście, raczej rzadko informuję o konkretnych markach, bo w tej akurat sondzie idzie o coś zupełnie innego: o określenie własnego stylu, nie zaś promocję konkretnych firm czy projektantów. Na to przyjdzie jeszcze czas!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz