poniedziałek, 30 września 2013

ślubny czwartek


Floral Concept Store

Zgodnie z zapowiedzią dziś kilka słów o "Ślubnym Czwartku" organizowanym w Krakowie przez abc ślubu. Po pierwsze, żałujcie ci, którzy mogli, a nie przyszli! Inicjatywa bowiem jest naprawdę warta polecenia. Atmosfera nieco domowa i familiarna, zero napuszenia czy oficjalności, które często na takich branżowych spotkaniach można odnaleźć. Po prostu można się poczuć swobodnie. A to przecież ważne jest.

Po drugie, naprawdę było co oglądać. I choć odbyła się tylko jedna prezentacja, przy wystawionych stoiskach można było spędzić naprawdę sporo czasu. Na przykład podziwiając cuda wyczarowane przez panią Bognę z Paper Flower Art. Nie mogłam oderwać oczu! Z innych atrakcji można było sobie strzelić taką - pół żartem, pół serio - fotkę w budce. O taką choćby.

Paper Flower Art

A jeśli chodzi o wspomnianą prezentację, to pani Eva Klimek z Floral Concept Store wprowadziła nas w bajkowy świat florystycznych dekoracji, opowiadając o trendach w minionym i przyszłym roku. Mianowicie mili moi, aktualnie panuje moda na wesela z motywami przewodnimi, dostosowanymi do własnych zainteresowań czy prywatnych doświadczeń, a w bukietach prym wiodą wielokolorowe zestawienia (jak to poniżej), czy też wiązanki w stylu ombre (czyli "cieniowane", jak ten u góry). To tyle w skrócie. 

Ci co mnie znają z mojej dziennikarskiej działalności, ale także tej blogowej, wiedzą, że generalnie krytyki nie szczędzę. A tutaj jakoś nic mi do głowy nie przychodzi. Więc tym bardziej się chwali! Następnym razem na pewno się wybiorę, a i Was zachęcam (były pyszne babeczki z malinami made by Barka Alrina!).

Floral Concept Store


4 komentarze:

 1. Na pewno ciekawe doświadczenie! Wiadomo kiedy szykuje się kolejne spotkanie? Zawsze jak myślę o takich branżowych to nie jestem do końca zdecydowana na udział, a tu piszesz o takiej miłej atmosferze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ten bukiet u góry! <3 nie miałam żadnego konceptu, jaki bukiet bym chciała a teraz czuję się zainspirowana!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super :) Więcej ujęć na profilu fb pracowni. Ty też się może wybierzesz next time? :)

   Usuń