poniedziałek, 27 stycznia 2014

wybieramy sukienkę cz. 9


No i dokonało się! Dziś Wielki Finisz - zostały nam już tylko trzy sukienki. A w związku z dwudziestkosiódemką przypadającą w poniedziałek (niezorientowanych odsyłam TU) należy Wam się obiecana NIESPODZIANKA! Mówiłam już po cichu, że będzie ona ściśle powiązana z najnowszą kolekcją boskiej pracowni Elizabeth Passion, teraz czas na szczegóły.


źródło

Trzy ostatnie sukienki, które widzicie powyżej, pochodzą właśnie z najnowszej kolekcji Elizabeth Passion. Macie cały tydzień, by oddawać głos na tę - Waszym zdaniem - najpiękniejszą. Czy to będzie ekstrawagancka krótka sukienka A (powiem szeptem, że ten model istnieje też w wersji długiej), elegancka koronkowa suknia B, czy też pełna przepychu suknia C "dla księżniczki"? Uwaga: głosowanie odbywa się na facebooku!

Ta suknia, która zdobędzie najwięcej głosów, wygrywa, i na nią zwyciężczyni otrzyma 27 procentowy rabat do wykorzystania przez cały rok we wszystkich salonach Elizabeth Passion! Szansę na otrzymanie go ma każdy, kto zagłosuje (a zatem warunkiem jest posiadanie konta facebookowego oraz polubienie strony 27 sukienek), jednak tylko jedna osoba otrzyma niespodziankę (szczegóły przedstawię po zakończeniu głosowania, czyli już w najbliższy poniedziałek, a ogłoszenie wyników w Walentynki). A więc: CZAS START! 

PS A tutaj dzisiejsza dwudziestkosiódemka - chyba nikogo nie zdziwi, prawda?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz